Odvoz poníků

23.12.2018

V pátek 21.12.2018 jsme odvezli všechny 4 poníky tedy Luboška, Rozárku, Koffee (Kafíčko) a Lucinku do nového domova v Krkonoších v horském městačku Žacléř. 

Poslední fotka těsně před odvozem
Poslední fotka těsně před odvozem

Poníky jsme sice měli jen 10 měsíců, ale měli jsme k nim opravdu velký citový vztah. Poníci ve své podstatě u nás neměli veliké využití, nicméně každému vykouzlili úsměv a každý kdo je viděl ihned zlepšili náladu. Léto v hamace při čtení knížky na zahradě, kdy okolo vás "hoblujou" trávu tihle malý špunti, to byl takový malý romantický sen. 

Nicméně právě pro jejich ne moc veliké využití u nás jsme se rozhodli, že by měli rozdávat radost někomu, komu budou ještě navíc sloužit. Byli jsme ohromně rádi, že si celé stádečko rozhodla koupit paní s jejich rodinou (mají i malé 2 děti) a my tak nemuseli stádečko rozprodávat po jednotlivcích. U nového majitele mají mnoho zvířecích kamarádů. Od psů, koček až po kozy. Celou cestu, co jsme poníky vezli do Krkonoš, jsme měli špatný pocit, že jsme je zradili nebo tak něco.. ale když jsme dojeli na místo tak se nám v celku ulevilo. S novou majitelkou jsme a budeme nadále v kontaktu, takže budeme mít informace, jak se poníkům daří. 

Na poníky máme předkupní právo v případě, že by se jich nový majitel rozhodl zbavit. Takže to bereme jako "poníci na výletě". Věříme však, že si u nových majitelů najdou tvalý a milující domov. 

Již v novém domově
Již v novém domově