UBYTOVÁNÍ V ČESKÉM ŠVÝCARSKU NA ZELENÉM RANČI

Na našem Zeleném Ranči na samotě u lesa, v těsné blízkosti v Chráněné Krajinné Oblasti "Labské Pískovce" (2km od domu), v sousedství Národního Parku Českého Švýcarska (10km od domu) a zároveň hned nad městem Děčín (3km od domu)  nabízíme ubytování pro 1 - 11 osob formou pronájmu celého domu o velikosti 440m2. Dům se nachází na velmi strategickém a klidném místě na samotě u lesa, kdy Vám zabere jen pár minut autem na nákup do města Děčín a zároveň je to pár minut na turistické vyhlídky a body v Českém Švýcarsku nebo na Labské pískovce. 

Oplocená zahrada okolo domů má 16.000m2 takže nebudete mít pocit stísněnosti. Dům je taktéž nadstandardně prostorný - spodní patro je o velikosti 240m2 a druhé patro 200m2. Hosté mají k dispozici celkem 5 ložnic (1x palanda, 3x velká manželská postel, 3x jedno lůžka). Jsou zde 3 toalety, 1 vana a 2 sprchové kouty. K dispozici je plně vybavená kuchyně. Veliká veranda se zahradou a zahradní domek s posezením včetně grilu. Parkování je přímo před domem na parkovišti pro 4 vozidla. Okolo domu se rozkládají lesy a louky, na kterých se pasou naše koně. 

Protože se dům nachází na samotě u lesa je nutná ochrana nejen před zloději ale i před zvěří. Z tohoto důvodu se nachází na pozemku naši dva skvěle vycvičení psi. Po příjezdu si Vás očuchají a pak už o nich nebudete vědět protože se budou držet u našeho domu, který se nachází vedle. Našim hostům dáváme maximální soukromí ovšem v případě problémů, dotazů nebo tipů a doporučení jsme ihned nápomocni.

Z recenzí, které naleznete níže si můžete být opravdu jistí, že jste našli skvělé místo na vaši dovolenou, jako skvělý strategický a výchozí bod na výlety, za sportem, na nákupy a nebo prostě opravdu výjimečné místo na relax s dostatkem prostoru a soukromí. 

Pro představu o těsném okolí vašeho budoucího ubytování přikládám video, které jsme natočili za domem. Záběry jsou natáčeny max 1km od od domu VIDEO

UPOZORNĚNÍ:

  • V domě je ZAKÁZÁNO kouřit
  • V domě NENÍ povoleno chodit v botách
  • Domácí mazlíčci NEJSOU povoleni

Ceník ubytování se nachází dole na stránce pod galerií ubytování a jeho těsného okolí. Na všechny fotografie se vztahují autorská práva.


CENÍK 

(minimální doba ubytování jsou 2 dny, o velkých prázdninách min. 7 dnů)


  • Víkend (příjezd PÁTEK po 16:00- odjezd NEDĚLE do 11:00) - 11.000Kč za víkend pro 1-11 osob
  • Ostatní dny libovolně vždy min. 2 dny (příjezd NEDĚLE po 16:00 - odjezd ČTVRTEK do 11:00)  - 4.000Kč za 1 den pro 1-11 osob
  • Týdenní pobyt 25.000Kč pro 1-11 osob
  • Silvestr min. 3 dny - 10.000kč /1 den/ 1-11 osob


Před příjezdem žádáme složení 50% ceny za ubytování pro platnou rezervaci (jedná se o nevratnou částku v případě zrušení rezervace 14 dní a méně před příjezdem). Minimálně 3 dny před příjezdem žádáme uhrazení zbylé částky + vratnou kauci 10.000Kč (krytí základních škod)


VOLNÉ TERMÍNY včetně 123 kladných recenzí naleznete ZDE přičemž ceny zůstávají platné viz výše CENÍK nebo můžete provézt rezervaci přímo na AIRBNB


V případě Vašich dotazů nás neváhejte kontaktovat: